Imorgon bär det av till Sverige för att sedan torsdag morgon ta flyget och mellanlanda i Paris för att därefter landa i Miami typ nio timmar senare. Tre dagar i Miami följt av en kryssning i Caribien. Låter det skönt? Här får de se en bild på hur vi kommer att åka:
Grejjen är den att Eva fyller 40 och hon har bjudit med mig och sina flickor på denna kryssning, kan du förstå, hon bjuder! Ska bli riktigt skönt :
Idag blir en dag där allt skall fixas innan semestern, musik ska läggas och datasystemen gås igenom så de klarar sig tio dagar utan mig. Klockan 15 skall jag vara i radion så vill du kan du höra mig då. Du vet att du kan lyssna på steelfm via nätet eller hur? Kopiera in den här länken i din web-läsare så är du igång
0